top of page

כיצד לחזות מזלות של אנשים משמעותיים שנפגוש

כיצד לזהות לפי מפת הלידה מזלות של אנשים משמעותיים שנפגוש בתקופות שונות בחיים? לפעמים אנחנו נתקלים (או מוצפים) באנשים ממזל מסוים בחיים שלנו, הרבה פעמים אפשר לראות זאת דרך שיטת חיזוי שהיא מאוד קלה לבדיקה. הרבה אסטרולוגים בכלל לא משתמשים בשיטה הזאת או אף לא מכירים אותה. במאמר זה אני מציג חלק קטן משיטת חיזוי שנקראת סולר ארק (Solar Arc). שיטות חיזוי באופן כללי זה נושא מורכב יותר, שדורש קורסים ספרים וניסיון, ובכלל השימוש בסולר ארק הוא שונה ממה שאני מראה כאן. למרות זאת, השיטה עובדת וקל לבדוק אותה. המאמר מכוון למי שיש לו התמצאות בסיסית במפת הלידה. נדרשת שעת לידה מדויקת.


כשאני מדבר על האנשים שאנחנו פוגשים, הכוונה שאדם מסוים נכנס לחיינו, וזה יכול להיות כל סוג של בן אדם, בכל תפקיד בחיים שקשור אלינו מכל סיבה שהיא. אבל יש לו תפקיד בהתפתחות שלנו ואנחנו נזכור אותו בהמשך חיינו. צריך לזכור שאנחנו נפגוש אנשים שיש להם מזל שמש בהתאם למה שיוצא בשיטה, אבל לא כל אדם חשוב שנפגוש חייב להופיע. אף יתכן שהאנשים החשובים ביותר לא יופיעו. לכן מי שמצפה לראות כאן מה הולך להיות המזל של אהבת חייו, רוב הסיכויים שיתאכזב. צריך פשוט להתייחס למזלות שמופיעים בשיטה זו כהשפעה כללית.


העיקרון בסולר ארק הוא שכל הפלנטות נעות בקצב שווה של מעלה בכל שנה. הן נעות עם כיוון התקדמות המזלות. אם נולדתם כשהשמש שלכם ב-15 מעלות במזל שור, בגיל 30 השמש בסולר ארק תנוע 30 מעלות ותגיע ל-15 מעלות במזל תאומים (כי כל מזל = 30 מעלות). המטרה שלנו היא לזהות אילו פלנטות מגיעות לנקודות רגישות ובאיזה גיל. בגיל בו הן יגיעו לנקודה הרגישה אנחנו נפגוש אנשים שמיוצגים על ידי הפלנטה.


מהן אותן נקודות רגישות? הנקודה הכי חשובה היא כמובן האופק המזרחי (בצד שמאל של המפה). לאחר מכן האופק המערבי(צד ימין) ושתי הנקודות שנמצאות ב-90 מעלות לאופק. למשל אם נולדתם עם אופק ב-10 מעלות סרטן, אז אלו הנקודות 10 גדי, 10 טלה ו-10 מאוזניים (כלומר כל המזלות עם אותה האיכות כמו לאופק, פעיל/קבוע/משתנה), אפשר גם לבדוק לפי המזלות עם אותו האלמנט, אם האופק ב -10 סרטן אז 10 עקרב ו-10 דגים. אפשר גם לבדוק אילו פלנטות מגיעות לשמש ולירח או לשליט האופק. יש נקודות רבות אבל ארבעת הנקודות הראשונות הן הכי חשובות.


מה הכוונה בכך שנפגוש אדם שמיוצג על ידי הפלנטה? הביטוי הכי פשוט הוא שנפגוש אדם שיש לו מזל שמש שמשויך לפלנטה לפי טבלת השליטים. למשל בגיל בו השמש תתקדם עד לאופק שלנו, נפגוש אדם חשוב בחיינו במזל אריה. האפשרות השנייה שנפגוש אדם שהתרומה שלו לחיים שלנו היא כמו התכונות של הפלנטה. (אפשרי גם וגם!)


מזלות ותכונות הפלנטות :

שמש – מזל אריה, או דמות מחזקת, שעוזרת לנו להתגבש ולהנהיג את עצמנו.

ירח – מזל סרטן, או דמות מטפלת, שתורמת להתפתחות הרגשית שלנו.

מרקורי – מזלות בתולה ותאומים. דמות מייעצת או מורה.

ונוס – שור ומאוזניים. דמות שמחברת אותנו לתרבות, אומנות תדמית ויופי.

מאדים - טלה ועקרב. דמות שעוזרת לנו להיות יותר לוחמים, מחברת אותנו למנהיגות, מיניות.

צדק – קשת ודגים. דמות שעוזרת לנו להעמיק מבחינה פילוסופית. מורה רוחני. שיפור המעמד שלנו וחיבור לתודעת שפע.

שבתאי – מזלות גדי ודלי. דמות מבגרת, מקרקעת, עוזרת להתחבר למשמעת.

אוראנוס – מזל דלי. דמות שעוזרת לנו למצוא את הייחוד שלנו.

נפטון – מזל דגים. דמות שעוזרת לנו להתעלות מבחינה רוחנית.

פלוטו – מזל עקרב. דמות שעוזרת לנו לעבור עם עצמנו שינויים מעמיקים.


דוגמא – טום הנקס (מקור – astro-seek.com) נולד ב-9 ליולי 1956. בשנת 1978 (גיל 22) הוא התחתן עם סמנתה לואיס (בת מזל קשת), צדק (השליט של קשת) נמצא במפת הלידה במעלה ה-0 של מזל בתולה. יש לו עוד 21 וחצי מעלות עד שיגיע לאופק אם מתקדם בקצב של מעלה לשנה. לאחר מכן התגרשו ב-1987. את אשתו הנוכחית ריטה וילסון (בת מזל עקרב) הוא פגש על הסט של תוכנית סיטקום בשנת 1981, אז הוא בן 25. במפה פלוטו נמצא במעלה ה-26 במזל אריה. האופק נמצא במעלה 21 במזל בתולה. כך, פלוטו, המשויך למזל עקרב, נמצא במרחק 25 מעלות מהאופק לכן מגיע לאופק באמצעות סולר ארק בגיל 25 כשמתקדם בקצב של מעלה לשנה. זו כמובן דוגמא קיצונית שנבחרה בקפידה ולא תמיד נראה בצורה הזו את המזלות של בנות הזוג, אך עדיין יהיה אפשר לזהות מזלות של אנשים משמעותיים שנפגוש.

留言


bottom of page