top of page

הורוסקופ שבועי 12-18/06/2022
טלה – צדק ממשיך להתקדם במזל טלה ומאפשר לכם יותר מזל והצלחה באופן כללי. ייתכנו בעיות הקשורות בנסיעות ובסידורים שגרתיים, לא הכל מסתדר כמו שצריך. יש להיזהר מחוסר כנות/רמאויות בנושאים כספיים במיוחד בתחילת השבוע. יותר חולשה מבחינה בריאותית עבור מי שנולד באמצע המזל. מי שנולד אחרי 8 באפריל יזכו לשבוע עם יותר כוחות ודומיננטיות.

-

שור – שבוע מעט יותר מלנכולי, במיוחד עבור מי שנולד בסוף המזל, במקום לשפר את תחושת האחדות והאהבה בחייכם אתם נתקלים בקשיים במערכות יחסים וקשה ליצור תחושת שותפות עם אחרים. חוץ מיום חמישי, השבוע מתאפיין בקושי בהערכה העצמית ופסימיות. יום שני מתאים עבור שותפויות וכספים, רביעי מתאים לשיפור מיומנות בלימודים.

-

תאומים – נראה כשבוע חיובי, במיוחד מי שנולדו בתחילת המזל חווים האצה במהירות וחזרה לשגרה אחרי שבועיים של נסיגת מרקורי שהיו קשורים בשיבושים. יש לכם חזון לגבי פרויקט שאתם רוצים ליצור, רק חסרה דחיפה קטנה בשביל המוטיבציה, יש לכם הרבה השראה ומזל בפעלכם. בעלי אופק בסוף המזל מפיקים תועלת ממפגש עם קשישים. יום שני מוצלח לשיפור הזוגיות.

-

סרטן – בהמשך לשבועות הקודמים יש דגש על תחום הקריירה. אך נראה שלמרות שיש הרבה מזל לטובתכם במקביל חלק ממה שאתם מנסים לעשות מתרסק. יש גם רגישות מוגברת מבחינה בריאותית לבעלי אופק באמצע המזל. השבוע מתאים לפיתוח הדמיון, נראה שיש מקומות נסתרים בראש שלכם שעובדים שעות נוספות ומפתחים עולמות ורעיונות חדשים. יום שני מתאים לטיפול רפואי או אלטרנטיבי. חמישי מוצלח בתחום הזוגיות.

-

אריה – אתם מרגישים השבוע יותר מודעים לעצמכם עם קושי בלהתבטא. יש יותר קשיים בשיתוף פעולה מצד אחרים. עקב נסיגתו של שבתאי אולי גם שינויים אצל אנשים שעד עתה סמכתם עליהם ויש תחושה שצריך לגבש את אופי היחסים מולם מחדש. אם אתם מתכננים נסיעה לחו"ל אז המזל איתכם וצפויה חוויה נפלאה, אבל השפעתו של מאדים גורמת לתקלות בדרך לכן עדיפה נסיעה אחרי 5 ליולי. שני יום מוצלח במיוחד עבור יצירה.

-

בתולה - החל מאמצע השבוע שיפור לטובה שכולל האצה בתחום הקריירה וגם יותר מזל באופן כללי עבורכם בכל פעולה ויוזמה. יש תמיכה מצד מבוגרים מכם בעבודה. באותו הזמן נראה שיש קושי באמונה הרוחנית או דתית, דבר שיכול גם להתבטא בחלומות לא טובים. שני הוא יום ממוזל לעיסוק בדיור או בשינויים בבית. ברביעי נדרשת יותר תשומת לב ילדים. חמישי מתאים לרומנטיקה.

-

מאוזניים – החל מאמצע השבוע מתחילים שבועיים מוצלחים בתחום הלימודים. זה זמן טוב להתמקד בלמידה וגם כדי לעשות החלטות לגבי בחירת מסלול או קורסים. בשל הקשר בין ונוס ושבתאי השבוע יש קשיים ברגשיים בהתמודדות עם אנשים אחרים ותיתכן תחושה כללית של פחד. עליכם ללמוד לגבש תחושת בטחון עצמי וערך עצמי כדי להתמודד עם זלזול או חוסר הערכה מצידם.

-

עקרב – באמצע השבוע מרקורי נכנס למזל תאומים וחל שיפור אצלכם בתחום העסקים. יש יותר קלות בעשיית עסקים ובהתנהלות מול אחרים. באופן כללי, השבוע אתם מתמקדים בלהיות שותפים בחיים של אחרים והופכים ליותר מעורבים. למרות זאת עליכם להיות קפדניים באנשים שאתם בוחרים כי בשל המבט של שבתאי ונוס אתם יכולים להתקל באנשים לא כנים.

-

קשת – השבוע הכוכבים בסימן ביסוס הקשר הזוגי עבורכם. אתם לומדים לתקשר על מה שחשוב לכם באמת ולדרוש זוגיות שמתאימה לחזון שיש בדמיונכם. השבוע כדאי גם לתקשר עם אנשים שונים כדי להיות חשופים לדעות שונות. ייתכנו קשיים מול נותני שירות כמו בעלי מקצוע. השבוע נדרשת קצת יותר תשומת לב לבריאות ולסביבה הקרובה. יום שני הוא הממוזל ביותר עבורכם.

-

גדי – בהמשך לשבועות קודמים יש שיפור בתחושת היוזמה. יותר קל למצוא אנשים כמו בעלי מקצוע שיעזרו לכם במשימות שונות. זה זמן טוב להתמקד בבעיה רפואית כדי למצוא לה פתרון. יש להיזהר, בשל מיקומו של מאדים יש סיכון מוגבר לשריפות. יום ראשון עם פוטנציאל לסכסוכים מול חברים קרובים. ברביעי אנרגיות מחודשות ויותר כוח יוזמה. שישי ממוזל מבחינת כספים.

-

דלי – שבוע טוב עם יכולת ביטוי עצמי טובה יותר, ייתכן פריצה של המחסום היצירתי. למרות זאת יש עדיין בעיה מסוימת בביטחון העצמי בגלל מבט בין ונוס לשבתאי. השתדלו לאהוב את מה שיש ומה שהצלחתם ליצור ומשם ללכת ולהתשפר. עד 5 ביולי נדרשת יותר זהירות בנסיעות ובדרכים. יום שני חיובי עבור בילוי עם חברים. שישי גם כן ממוזל במיוחד עבורכם.

-

דגים – יש תחושה כללית שאתם מבוססים יותר , עם האצה בקצב החיים, במיוחד עבור מי שנולד בתחילת המזל. באופן כללי יש להיזהר מבזבזנות בכספים וטעויות בהתנהלות הכספית עד תחילת יולי. ייתכנו סיבוכים ובעיות הקשורות בהסעות או נסיעות. יום שני מוצלח בתחום הקריירה ומתאים ליוזמה חדשה. ברביעי וחמישי טובים לשיפור קשרים חברתיים ויצירת חברויות חדשות.

-

* את ההורוסקופ אפשר לקרוא לפי מזל האופק או מזל השמש. את מזל האופק ניתן למצוא במפה האסטרולוגית האישית. ניתן להוציא מפה באתר Astro.com או שלחו לי פרטי לידה (כולל שעה) ואכתוב מהו מזל האופק שלכם.Comments


bottom of page